چهارشنبه 10 مهر 1392

توزیع رایگان بروشورهای آموزشی پیشگیری از جرم در غرفه کمیسیون حقوق بشراسلامی

در یازدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز

توزیع رایگان بروشورهای آموزشی  پیشگیری از جرم در غرفه کمیسیون حقوق بشراسلامی

 مدیر روابط عمومی دفتر منطقه 7 کمیسیون حقوق بشراسلامی گفت: در یازدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز در غرفه کمیسیون حقوق بشراسلامی بروشورهای آموزشی  پیشگیری از جرم بصورت رایگان توزیع می شود.

کیومرث سلیم زاده در حاشیه یازدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این مطلب افزود: نظر به اهمیت امر اطلاع رسانی و ارتقاء سطح آگاهی های حقوقی عامه مردم با رویکرد پیشگیری، 8 عنوان بروشور تحت عنوان دانستنی های حقوق خانواده ، آداب مراجعه به محاکم قضایی ، معاملات اتومبیل ، اسناد مالکیت ، رابطه موجر و مستاجر ، قانون ثبت اسناد و احوال ، چک ، سفته ، مطالبه وجه و تعهدات ضامن و صدور چک  نموده که تهیه و چاپ شده است جهت بهره برداری مناسب در اختیار خانواده ها و بازدیدکنندگان یازدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز قرار می گیرد. 

وی با اشاره به نقش پیشگیری از جرم افزود: کشورهای پیشرفته با پی بردن به این موضوع پیشگیری از جرم را در اولویت برنامه های خود قرار داده و از این طریق به 70 درصد فاکتور سلامت دست می یابند اما این کشورها نیز معتقدند که باید بیش از اینها برای امر پیشگیری هزینه کرد.

مسئول غرفه کمیسیون حقوق بشراسلامی ایران در یازدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز با بیان اینکه این بروشورها به همت معاونت اجتماعی و پیشگیری از جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی تهیه و تدوین شده اند افزود: دفتر منطقه 7 کمیسیون حقوق بشراسلامی در غرفه شماره 96 سالن امیرکبیر  یازدهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تبریز مقدم همه مراجعین به غرفه انتشارات کمیسیون حقوق بشراسلامی ایران را گرامی می دارد.

(0)نظرات توسط: TABRIZ
پنجشنبه 17 مرداد 1392

صعود همياران حقوق بشر دفتر منطقه 7 به ارتفاعات عون بن علی

صعود همياران حقوق بشر دفتر منطقه 7 كميسيون حقوق بشر اسلامي

به ارتفاعات عون بن علي در قالب گروه كوهنوردي لاچين

به مناسبت گراميداشت روزحقوق بشراسلامی و كرامت انساني

  15 مردادماه 92

صعود همياران حقوق بشر دفتر منطقه 7 كميسيون حقوق بشر اسلامي در قالب گروه كوهنوردي لاچين به مناسبت گراميداشت روز حقوق بشراسلامی و كرامت انساني به ارتفاعات عون بن علي 15 مردادماه 92

با هدف گرامیداشت روز حقوق بشراسلامی و كرامت انساني انجام پذیرفت:صعود همياران حقوق بشر دفتر منطقه 7 به ارتفاعات عون بن عليکیومرث سلیم زاده  مسئول برگزاری این تور و مدیر روابط عمومی دفتر منطقه ۷ کمیسیون حقوق بشراسلامی

همياران حقوق بشر دفتر منطقه 7 كميسيون حقوق بشر اسلامي در قالب گروه كوهنوردي لاچين به مناسبت گراميداشت روز حقوق بشراسلامی و كرامت انساني به ارتفاعات عون بن علي صعود کردند.

کیومرث سلیم زاده  مسئول برگزاری این تور و مدیر روابط عمومی دفتر منطقه ۷ کمیسیون حقوق بشراسلامی در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این مطلب هدف از برگزاری این کوهپیمایی را گرامیداشت سالروز حقوق بشراسلامی و كرامت انساني و نیز توجه  بیشتر به  سلامت جسمی و روحی  همیاران حقوق بشر بیان کرد .

وی تعداد شرکت کنندگان این صعود را 45 نفر دانسته و گفت: زیارت مزار شهدای گمنام ، قرائت فاتحه و برگزاری مسابقه از برنامه های جنبی این صعود بود .

(0)نظرات توسط: TABRIZ
ﺳﻪشنبه 28 آذر 1391

آغاز كارگاه آموزشي روزنامه نگاري حقوق بشردر تبريز

آغاز كارگاه آموزشي روزنامه نگاري حقوق بشردر تبريز

با حضور اساتيدي همچون

دكتر عارف گوزلي ، استادمحمدامين خوش نيت ، استاد پيمان پاكزاد و...

با شركت ۳۰ تن از همياران حقوق بشر

آغاز كارگاه آموزشي روزنامه نگاري حقوق بشردر تبريز با حضور دكتر عارف گوزلي

آغاز كارگاه آموزشي روزنامه نگاري حقوق بشردر تبريز با حضور دكتر عارف گوزلي

آغاز كارگاه آموزشي روزنامه نگاري حقوق بشردر تبريز با حضور استاد محمد امين خوش نيت

آغاز كارگاه آموزشي روزنامه نگاري حقوق بشردر تبريز با حضور استاد محمد امين خوش نيت

آغاز كارگاه آموزشي روزنامه نگاري حقوق بشر در تبريز

(0)نظرات توسط: TABRIZ